Innowacyjny Dom

Pompy ciepła

Modele pomp ciepła

Nasza najmniejsza, jednofazowa jednostka o wydajności grzewczej od 3,90 do...
Nasza najbardziej uniwersalna i popularna jednostka, występująca w wersji jedno...
Nasza najmocniejsza jednostka przeznaczona do wymagających energetycznie domów lub małych...

Ultra ekologiczny czynnik R290

Przyszłość to ekologia i wykorzystywanie naturalnych czynników takich jak R290 w naszych urządzeniach. Tak naprawdę to czysta nauka-termodynamika, czynnik chłodzący zwany czynnikiem roboczym lub obiegowym. Nic innego jak mieszanina gazów, która zmienia swój stan skupienia z ciekłego na gazowy i odwrotnie w celu przekazania energii.

Super wysoka wydajność energetyczna A+++/55°C

Doskonałe parametry efektywności energetycznej naszych pomp ciepła gwarantują niskie koszty eksploatacji. Pompy ciepła THERMATEC posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++, zarówno dla temperatury grzenia 35°C i 55°C.

Pełna technologia inwertera DC

Pełna technologia inwertera. Zastosowana technologia inwenterowa gwarntuje niespotykaną wydajność pracy. Sprawia to, że skutecznie ogrzewa pomieszczenie nawet przy ekstramalnie niskich temperaturach.

Stabilna praca w temp. otoczenia -25°C

Stabilna praca w temp. otoczenia -25°C. Nasze urządzenia Thermatec osiągają wydajność cieplną grzewczą do 7,2 kW, co pozwala w szybszym czasie ogrzać pomieszczenie w krótszym czasie.

Super silent - niski poziom hałasu

Super silent-niski poziom hałasu. Nasze urządzenia nie są uciążliwe dla użytkowników, gdyż dzięki zastosowaniu super silent gwarantujemy jeszcze cichszą pracę- głośność urządzenia utrzymywana na poziomie 20 db.

5 lat gwarancji

THERMATEC – świadomi jakości materiałów i podzespołów renomowanych firm, udzielamy na nasze pompy ciepła rozszerzonej 5-letniej gwarancji w standardzie.

W naszych urządzeniach znajdują się najwyższej jakości podzespoły, takich marek jak: