Innowacyjny Dom

Szafy hydrauliczne

Modele szaf hydraulicznych

SZAFA MODUŁOWA CWU PREMIUM BOX300 Szafa modułowa CWU
SZAFA HYDRAULICZNA PREMIUM BOX LIGHT Szafa hydrauliczna moduł bazowy 1...
SZAFA HYDRAULICZNA PREMIUM BOX LIGHT PLUS Szafa hydrauliczna moduł bazowy...
SZAFA HYDRAULICZNA PREMIUM BOX Szafa hydrauliczna Thermatec to dedykowane, kompletne...
SZAFA HYDRAULICZNA PREMIUM BOX PLUS Szafa hydrauliczna Thermatec to dedykowane,...

Kompaktowe wymiary

Kompaktowe wymiary szafy hydraulicznej zostały zaprojektowane tak, aby zmieścić się w każdym nawet niestandardowym pomieszczeniu. Maksymalna wysokość 171 cm pozwala ustawić jednostkę w nawet bardzo niskich pomieszczeniach a szerokość i głębokość modułu wynosząca 69 cm pozwala na wniesienie szafy do kotłowni o szerokościach drzwi już od 70 cm.

Mobilność i łatwy montaż

Waga szafy hydraulicznej Thermatec została zaprojektowana z myślą o jej mobilności, waga jednego modułu max. 110 kg i wbudowane poręczne uchwyty pozwalają na ustawienie jednostki bez użycia specjalistycznych podnośników.

Wysoka wytrzymałość

Szafę Thermatec opracowaliśmy z uwzględnieniem potencjalnie niekorzystnych warunków panujących w kotłowniach czyli wysokiej wilgotności. Podstawowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych a obudowa z płyt kompozytowych o wysokiej wytrzymałości i odporności na korozję.

Wyświetlacz Smart Touch

Inteligentny kontroler dotykowy Smart Touch pozwoli Ci na podgląd bieżący i intuicyjne ustawienie parametrów pracy Twojej pompy ciepła.

Wysokiej jakości i rozdzielczości 5 calowy wyświetlacz sprawia, że sterowanie ustawieniami jest bardzo proste a sam wyświetlacz wygląda niezwykle efektownie.

Główne zalety naszych urządzeń:

Dwumodułowa konstrukcja o wyjątkowym designie w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: antracytowy i biały.

Zbiornik buforowy 90/100 litrów oraz zbiornik ciepłej wody użytkowej 300 litrów wykonany z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej Duplex stanowi standardowy element wyposażenia szafy hydraulicznej THERMATEC.

Zbiornik ciepłej wody użytkowej wyposażony jest w dodatkową 3 kW grzałkę załączaną manualnie, niezależnie od pracy pompy ciepła.

Dodatkowo zabudowana w szafie hydraulicznej 3 kW grzałka przepływowa stanowi rezerwę mocy w przypadku ekstremalnie niskich temperatur otoczenia.

Zabudowany licznik energii elektrycznej pozwala na lepszą kontrolę zużycia energii przez pompę ciepła.

Jednostka wyposażona jest w system antyzamarzaniowy uruchamiany w przypadku zaniku prądu, dedykowany pompom ciepła wykonanym w technologii monoblock.

Kompletne rozwiązania hydrauliczne zostały oparte o komponenty ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu.

Wbudowany dotykowy, kolorowy wyświetlacz (moduł sterowania) o wysokiej rozdzielczości pozwala na intuicyjne zarządzanie pracą pompy ciepła.

Dzięki zastosowaniu naszej szafy hydraulicznej znacząco skraca się czas montażu i pobytu ekip instalacyjnych u klienta.